47. ORTAÖĞRETİM ÖĞRENCİLERİ ARAŞTIRMA PROJELERİ YARIŞMASI 2016

 

1. Okulumuz 10-B sınıfı öğrencilerinden SERRA NAZ BEKTAŞ "MAVİ BEYİN (BLUE BRAİN) PROJESİ KAPSAMINDA BEYİNDE PAKET ALGI OLUŞUMU VE SÜRESİ" andı projesi ile TÜBİTAK 2204 Araştırma Projesine Başvurmuştur. Yarışmada başarılar diliyoruz.

 

 

2. Okulumuz 10-B sınıfı öğrencilerinden NAZLI DENİZ DAĞLI ve ŞEVVAL GEDİKLİ "FİZİK EĞİTİMİNDE MEB KİTAPLARI İLE TEST KİTAPLARININ KARŞILAŞTIRILMASI" adlı projeleri ile TÜBİTAK 2204 Araştırma Projesine Başvurmuştur. Yarışmada başarılar diliyoruz.

 

3. Okulumuz 10-B sınıfı öğrencilerinden Doğa CÖŞER "HAVADAKİ NEMİ KULLANARAK SU ELDE EDİLMESİ" adlı projesi ile TÜBİTAK ve Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığının işbirliği ile düzenlenen Enerji Verimliliği Ortaöğretim Proje Yarışması 2016 ya katılmıştır. Kendisine başarılar diliyoruz.

 

 

 

4. Okulumuz 9-A sınıfı öğrencilerinden Tuğba ÖZTÜRK "HIZLI PRATİK BARDAK SİLİCİ VE KURUTUCU" adlı projesiyle TÜBİTAK ve Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığının işbirliği ile açılan Enerji verimliliği Proje Yarışması 2016 ya katılmıştır. Kendisine başarılar diliyoruz.

Sitenin Tüm hakları ilke birey lisesi tarafından saklı tutulmaktadır.